https://ornali.com/oswietlenie

Kwestia przechowywania butów w przedpokoju to bardzo ważna sprawa. Nie wygląda to estetycznie, gdy kilkanaście par stoi ustawionych w rzędzie, a co rusz ktoś się o nie potyka. W takim razie, w jaki sposób zorganizować na przedpokoju przestrzeń, aby znalazło się tam miejsce na buty? Pierwszym rozwiązaniem są zamykane komody na buty.

Przydatne, gdy mamy do zagospodarowania naprawdę małą przestrzeń. Niektóre są bardzo wąskie, a można w nich pomieścić około dwunastu par butów. Dobrze sprawdzają się regały na buty.

Ich dużym plusem jest to, że mogą być naprawdę wysokie, przez co pomieszczą dużo par. Z drugiej strony, goście, którzy odwiedzają nasz dom, zawsze będą widzieli, czy panuje tam porządek. Warto wtedy poukładać buty kolorystycznie lub rodzajami: szpilki, tenisówki, kozaki, baleriny.

Należy jednak pamiętać, że obuwie będzie się kurzyć i trzeba będzie je regularnie przecierać z kurzu. Dobrą alternatywą dla szafek może być zwykła szafa. Wtedy można zakupić przezroczyste pudełka, w których buty będą przechowywane.

Będzie to wyglądać estetycznie, gdy otworzymy szafę, a ponadto będziemy mogli bez problemu przechować obuwie całej rodziny.