www.kolegiatatum.pl

Wiele osób chce mieć nowoczesny i robiący wrażenie na gościach przedpokój. W końcu jest to wizytówka naszego domu.

To tutaj witamy i żegnamy naszych gości. Co to znaczy funkcjonalnie zaaranżować przedpokój? Estetyczny przedpokój to przede wszystkim schludny i gustownie urządzony.

Jest to nieodłączna cecha nowoczesnych wnętrz. Aby uzyskać jak najlepszy efekt, warto zdecydować się na minimalistyczne meble i oszczędność ozdobników.

Nie można zapominać o funkcjonalności, więc świetnie sprawdzi się zabudowa w postaci szaf z przesuwanymi drzwiami. Sprytnie ukryje nieporządek i wszystkie niezbędne przedmioty.

Wspaniałą dekoracją, która uzupełni wnętrze i doda smaku, mogą być oryginalne elementy, na przykład wieszaki na ubrania o geometrycznej formie czy lustro w ciekawym kształcie. Nowoczesność i estetyka w przedpokoju to także stonowane kolory i harmonia.

Można pokusić się o fototapetę przedstawiającą drapacze chmur czy cuda współczesnej architektury. Ważną rolę przy kształtowaniu przestrzeni odgrywa także oświetlenie.

Najpopularniejsze są techniczne lampy halogenowe i reflektorowe. Niezwykle ważne, oprócz doskonałej aranżacji, jest także utrzymanie czystości.