Ceraty na stół

Szafy wnękowe z przesuwanymi drzwiami to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w przedpokoju. Wystarczy wnęka czy niewielka wolna przestrzeń i już można montować taką szafę. Możesz być pewien, że funkcjonalność będzie jej największą zaletą.

Za sprawą przesuwanych drzwi szafa nie zajmuje wiele miejsca, a może naprawdę sporo pomieścić. W takiej szafie z pewnością znajdzie się miejsce na okrycia wierzchnie, od cienkich po zimowe, obuwie, a na półkach zmieszczą się jeszcze ubrania. To także dobre miejsce do przechowywania odkurzacza, deski do prasowania czy suszarki do ubrań.

Bez problemu taka szafa powinna te rzeczy pomieścić. Ponadto półki pod sufitem można przeznaczyć na kołdry, pościele czy też koce, które często zajmują wiele miejsca. Krótko mówiąc, taka szafa będzie w przedpokoju niezastąpiona razem z wieszaki do przedpokoju.

Co także jest ważne, obecnie mamy ich szeroki wybór, możemy wybrać te, które oklejone są ciekawą fototapetą, imitują drewno, czy z drzwiami lustrzanymi. Fani minimalizmu lub stylu skandynawskiego mogą wybrać nieskazitelnie białe. Wszystko zależy od naszego gustu i stylu, w jakim urządzony jest przedpokój.