www.kancelaria-sosnowski.pl

Gdyby współczesnych użytkowników Internetu spytać z jakich stron korzystają najczęściej pewien niebieski portal społecznościowy byłby z pewnością w czołówce, o ile nie uplasowałby się nawet na pierwszym miejscu całego zestawienia.

Cieszy się już od ładnych paru lat niesłabnącą popularnością, a umieszczanie na nim zdjęć, relacji z dnia codziennego i rozmawianie ze znajomymi zajmuje wielu osobom większą część dnia.

Facebook, bo o nim oczywiście mowa to dla wielu ludzi również źródło informacji, nie tylko o życiu znajomych, ale także o sytuacji na świecie, w pracy, czy na uczelni.

Dzięki specjalnie utworzonym grupom użytkowników można z dużą łatwością przekazać informacje na temat odwołanych zajęć, trudności egzaminów, czy podesłać notatki z wykładów.

Gdy w „polubionych” mamy odpowiednie serwisu informacyjne, muzyczne, filmowe będziemy zawsze na bieżącą z interesująca nas dziedziną.

Facebook cieszy się ogromną popularnością również w wersji mobilnej i producenci smartfonów często sami umieszczają tą aplikcję w podstawowym wyposażeniu telefonu.