dynamics 365

O studentach krąży wiele opowieści, ale chyba najpopularniejszy mit-nie mit to „słoiki” – według niego studenci jeżdżą praktycznie w każdy weekend do domu i wracają potem do swoich mieszkań z walizką wypakowaną słoikami. Jednak wiele młodych ludzi codziennie udowadnia, że to jedynie krzywdzące historie i że sami są gotowi zadbać o własne utrzymanie i o własne wyżywienie.

I nie musza się wcale żywić na mieście. A gdy komuś zabraknie pomysłów na pyszny obiad można skorzystać ze specjalnej aplikacji.

Jedną z takich pomocnych aplikacji może okazać się Przepisownik. Okazuje się, że nawet prawdziwe kulinarne beztalencia mogą tam znaleźć przepisy dla siebie, dzięki którym z łatwością ugotują coś smacznego.

Aplikacja pokazuje, co należy zrobić bardzo dokładnie, krok po kroku, a dodatkowo tworzy dla nas listę zakupów i pokazuje od czego zacząć, by obiad był jadalny. A jeśli ktoś jest mistrzem w kuchni może zawsze znaleźć tam nowe pomysły dla siebie i dzięki temu spróbować czegoś, czego zazwyczaj nie mają w swoim repertuarze.