Robienie zakupów w wersji studenckiej różni się odrobinę od tradycyjnego podejścia do wypraw do sklepu. Przede wszystkim liczy się, by zjeść smacznie, tanio, a najlepiej jeszcze zdrowo i oryginalnie.

Często jednak studencki budżet nie pozwala na spełnienie wszystkich kulinarnych zachcianek, nie opłaca się też gotować samemu, dlatego można dzielić przygody w kuchni ze współlokatorami. Wtedy dobrze jest mieć zainstalowaną na telefonie aplikację Listonic.

Jest to aplikacja stworzona przez studentów, dla studentów. To mobilna lista zakupów, dzięki której łatwo ustalimy, co jest potrzebne w mieszkaniu, czy na stancji i nie zapomnimy niczego ważnego w drodze do sklepu.

Dodatkowy atut to fakt, że aplikację można zsynchronizować ze współlokatorami i razem dzielić trud zakupów. Listonic współpracuje również z wieloma sieciami sklepów, przyjaznych studentom, dzięki czemu dodatkowo ułatwia robienie zakupów.

Jesteśmy na przykład informowani o aktualnych promocjach, czy ofertach specjalnych, co jest bardzo przydatne, gdy pracujemy na zreperowaniem budżetu.