wykladziny.pl/szkoly/

Sypialnia stanowi bardzo prywatną przestrzeń domowników. Podczas jej projektowania i aranżacji należy więc kierować takimi wytycznymi oraz rozwiązaniami, które będą funkcjonalne oraz komfortowe przede wszystkim dla nas samych.

Osobom, które lubią zasypiać z widokiem księżyca i gwiazd przed oczami, zaleca się sprawienie sobie dużego okna w dachu – warunek jest taki, że sypialnia musi się mieścić na ostatnim piętrze. Jeżeli lubimy oryginalność i awangardę, zamiast typowego łóżka można zdecydować się na wodne, a nawet zainstalować w sypialni hamak.

Dobrze mieć przy łóżku szafkę nocną, tak aby miejsce w które można odłożyć książkę, okulary, czy komórkę, zawsze było pod ręką. Ściany sypialni powinny mieć ciepłe, stonowane kolory.

Nie liczmy na spokojny sen, kiedy wszystko wokół jest czerwone, czarne, czy też intensywnie żółte. Zdecydowanie lepiej będzie postawić na swój ulubiony odcień pastelowy.

Pamiętajmy również o dobraniu właściwego materaca na łóżko. Nie ma nic gorszego dla dobrego snu i wypoczynku, niż niewygodne, niedostosowane do naszych potrzeb łóżko!.