Wspominano już o możliwości oglądania filmów za pośrednictwem urządzeń mobilnych oraz tradycyjnych telewizorów. Warto jednak podkreślić, że nie ma nic przyjemniejszego od obejrzenia premierowego filmu na dużym ekranie. Tak, wizyta w kinie ma wiele pozytywnych aspektów, dlatego też nie można w dobie mobilności o nim zapominać.

Jak się okazuje również i tutaj aplikacje mobilne mają swój zasięg. Bowiem dostępne oprogramowanie zdecydowanie ułatwia podjęcie decyzji o wyborze filmu. Aplikacja, o której mowa to Repertuar Kin WP.

PL. Warto podkreślić na wstępie, że jak wiele innych programów Wirtualnej Polski, to bardzo dobrej jakości wykonanie. Dlatego też, warto na nie zwrócić uwagę, jeżeli chętnie odwiedzamy kino.

Oprogramowanie to pozwala przede wszystkim na zapoznanie się z aktualnym repertuarem kin. Wystarczy tylko wybrać interesujące nas miasto i szybko na ekranie wyświetlą się propozycje. Jednak ciekawą opcją do wyboru jest wpisanie interesującego nas tytułu filmu, a aplikacja wskaże, gdzie jest grany.