Od lat zauważamy jak zmienia się rzeczywistość, która nas otacza. Nasze domy, nasze miejsca pracy wyposażone są w różnego rodzaju urządzenia małe i intuicyjne.

Bez wielu z nich nie wyobrażamy sobie już życia na przykład: komputerów czy telefonów, które na przestrzeni lat znacząco zmieniły i swój wygląd i zastosowanie. Dzięki temu postępowi jest nam nie tylko łatwiej i wygodniej, ale przede wszystkim rozwija się nauka związana z elektroniką, robotyką czy informatyką.

Z połączenia kilku dziedzin powstają nowe lub też te bardzo ogólne dzielone są na bardziej szczegółowe. Teorie znane już od lat wdrażane są w nasze życie codzienne.

Miniony i obecny wiek, to lata nowych technologii a przede wszystkim ich widocznego rozwoju. Jak to zwykle bywa pierwsze urządzenia nie są perfekcyjne, zdarzają się błędy poza tym nie są ogólnodostępne najczęściej z racji swojej ceny.

Z czasem urządzenia, maszyny stają się przystępne dla wszystkich a ich produkcja masowa, producenci je udoskonalają i tak czekamy na kolejne technologiczne nowinki.

Nowym ciekawym produktem który pojawił się na rynku, jest rejestrator jazdy z dwiema kamerami którego bardzo chętnie polecamy wszystkim osobą posiadającym samochód.