www.bieg-pastow.pl

Nowe technologie rozwijają się nie tylko dzięki prężnie działającym przedsiębiorstwom, ale również dzięki młodym ludziom zapaleńcom i entuzjastom. Wśród wielu odkrywców i naukowców znajdziemy bardzo młodych ludzi, którzy nie posiadali żadnej teorii ani warsztatu, ale dzięki swojej intuicji i precyzji stworzyli coś wyjątkowego. Jednak z połączenia wiedzy i talentu mogą wyjść wspaniałe projekty wnętrz częstochowa.

Podczas studiów na kierunkach ścisłych związanych z matematyką, elektroniką, robotyką i automatyką studenci spotykają się po pierwszym roku przede wszystkim z zajęciami prowadzonymi w formie warsztatów, poza tym wiele koncernów naprzeciw młodym ludziom organizują szkolenia i konkursy. Korzyść jest obustronna, ci doświadczeni mogą spojrzeć na różne projekty z innej perspektywy natomiast ci, którzy dopiero się uczą, zobaczyć jak będzie wyglądać ich kariera zawodowa.

W przypadku robotyki i automatyki takie konkursy prowadzone są przez NASA i chociaż ta pozarządowa organizacja – agencja ma swoją siedzibę w Stanach Zjednoczonych, zgłaszają się do niej ludzie z całego świata.