Firma sprzątająca Blitz Cleaning Gliwice

Gdy wychodząc z domu po raz kolejny nie możesz znaleźć kluczy, to znak, że trzeba coś z tym zrobić. Po co tracić na to czas? Jeśli rzucasz klucze na komodę, musisz wiedzieć, że nie wygląda to estetycznie. Zwłaszcza, gdy swoje pęki kluczy odkładają tam wszyscy domownicy. Dobrym rozwiązaniem będzie zorganizowanie dla nich jednego miejsca.

To nie tylko aspekt praktyczny, ale także może stanowić interesujący element wystroju pomieszczenia. W sklepach dostępne są szafki, które można powiesić na ścianie oraz takie, które można postawić na stoliku bądź komodzie. W nowoczesnych wnętrzach idealnie sprawdzi się szafka w wersji minimalistycznej. Ciekawe, geometryczne formy i metalowa obudowa doskonale wpiszą się w styl przedpokoju wraz z wieszaki do przedpokoju.

Co więcej, można wybrać taką z połyskliwymi albo matowymi drzwiczkami lub o lustrzanej powierzchni. W skandynawskich wnętrzach ładnie prezentować się będzie szafka wykonana z pobielonego drewna. Tradycyjne uchwyty zazwyczaj zastępują geometryczne wycięcia, które ułatwiają otwieranie. Można także spróbować zorganizować miejsce samemu.

W zależności od upodobań, należy kupić ozdobne lub proste haczyki i wmontować je w ścianę w przedpokoju. Będą wyglądać surowo, ale jeśli powiesimy dookoła nich ramę, wszyscy będą wiedzieć, gdzie odwieszać klucze.